41 results in search
37 photos
3550 S Harlan St #124 Denver CO 80235
$230,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 871
Days on Market: 4

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
3663 S Sheridan Blvd #L-6 Denver CO 80235
$192,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 599
Days on Market: 5

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
3600 S Pierce St #7-106 Lakewood CO 80235
$315,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,024
Days on Market: 5

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3596 S Depew St #7 Denver CO 80235
$390,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,226
Days on Market: 12

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3550 S Harlan St #11-339 Denver CO 80235
$249,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,013
Days on Market: 12

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
3550 S Harlan St #195 Denver CO 80235
$265,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 983
Days on Market: 13

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
3600 S Pierce St #2-201 Denver CO 80235
$214,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 660
Days on Market: 19

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
5845 W Mansfield Ave #260 Denver CO 80235
$1,080,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,101
Days on Market: 19

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
3518 S Depew St #102 Lakewood CO 80235
$275,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 988
Days on Market: 19

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
3550 S Harlan St #230 Denver CO 80235
$230,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 871
Days on Market: 27

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
3613 S Sheridan Blvd #11 Denver CO 80235
$159,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 604
Days on Market: 29

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
3623 S Sheridan Blvd #T6 Denver CO 80235
$200,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 808
Days on Market: 32

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
3550 S Harlan St #6-157 Denver CO 80235
$329,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 33

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3663 S Sheridan Blvd #K-4 Denver CO 80235
$220,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 831
Days on Market: 33

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
3666 S Depew St #301 Denver CO 80235
$315,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,184
Days on Market: 37

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3696 S Depew St #303 Lakewood CO 80235
$324,900
-$15,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,128
Days on Market: 38

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
3600 S Pierce St #7-207 Denver CO 80235
$385,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,409
Days on Market: 40

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
3643 S Sheridan Blvd #5 Denver CO 80235
$179,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 808
Days on Market: 46

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
3600 S Pierce St #1-207 Denver CO 80235
$345,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,409
Days on Market: 46

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3550 S Harlan St #16-275 Denver CO 80235
$254,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 983
Days on Market: 52

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
3686 S Depew St #7 Denver CO 80235
$400,000
-$9,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,270
Days on Market: 55

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3558 S Depew St #302 Denver CO 80235
$269,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,128
Days on Market: 58

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
3550 S Harlan St #220 Denver CO 80235
$189,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 648
Days on Market: 61

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
6150 W Mansfield Ave #37 Denver CO 80235
$695,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,030
Days on Market: 68

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
6300 W Mansfield Ave #62 Denver CO 80235
$585,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,340
Days on Market: 69

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
3663 S Sheridan Blvd #O15 Denver CO 80235
$185,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 599
Days on Market: 82

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
3663 S Sheridan Blvd #D15 Denver CO 80235
$170,000
-$9,999
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 599
Days on Market: 83

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
No Address Listed Denver CO 80235
$220,000
-$15,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 871
Days on Market: 87

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
3613 S Sheridan Blvd #6 Denver CO 80235
$235,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 808
Days on Market: 89

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
5935 W Mansfield Ave #255 Denver CO 80235
$680,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,391
Days on Market: 92

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment