26 results in search
16 photos
12888 Ironstone Way #104 Parker CO 80134
$270,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 929
Days on Market: 3

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
12820 Ironstone Way #104 Parker CO 80134
$280,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 929
Days on Market: 7

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
10809 Bayfield Way Parker CO 80138
$315,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,073
Days on Market: 11

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
12858 Ironstone Way #201 Parker CO 80134
$229,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
17932 Becket Dr Parker CO 80134
$299,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 984
Days on Market: 24

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
9350 Amison Cir #102 Parker CO 80134
$238,500
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 876
Days on Market: 34

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
12928 Ironstone Way #28-303 Parker CO 80134
$299,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 990
Days on Market: 34

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
8898 Brompton Way Parker CO 80134
$265,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 957
Days on Market: 37

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
12768 Ironstone Way #301 Parker CO 80134
$235,000
-$10,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 37

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
9180 Rolling Way #306 Parker CO 80134
$298,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 925
Days on Market: 44

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
12912 Ironstone Way #302 Parker CO 80134
$300,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,038
Days on Market: 52

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
17497 Nature Walk Trl #103 Parker CO 80134
$285,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 925
Days on Market: 57

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
12768 Ironstone Way #204 Parker CO 80134
$260,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 773
Days on Market: 64

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
10715 Twenty Mile Rd #202 Parker CO 80134
$280,000
-$5,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 851
Days on Market: 65

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
18611 Stroh Rd #5203 Parker CO 80134
$285,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 970
Days on Market: 71

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
12931 Ironstone Way #303 Parker CO 80134
$295,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 990
Days on Market: 92

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
9429 Ashbury Cir #203 Parker CO 80134
$305,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,069
Days on Market: 93

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
17525 Wilde Ave #306 Parker CO 80134
$319,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 925
Days on Market: 101

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
9585 Pearl Cir #203 Parker CO 80134
$303,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,069
Days on Market: 115

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
18084 Becket Dr Parker CO 80134
$210,000
-$5,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 820
Days on Market: 122

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
12766 Ironstone Way #201 Parker CO 80134
$270,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 143

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
19630 Victorian Dr #A2 Parker CO 80138
$199,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 808
Days on Market: 163

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
18080 Becket Dr Parker CO 80134
$215,000
-$14,999
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 820
Days on Market: 169

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
12858 Ironstone Way #301 Parker CO 80134
$240,000
-$9,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 236