25 results in search
1 photos
605 Silver Rock Trl Castle Rock CO 80104
$690,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,705
Days on Market: 0

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
3977 Happy Hollow Dr Castle Rock CO 80104
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,591
Days on Market: 2

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
3625 Golden Spur Loop Castle Rock CO 80108
$649,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,482
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3922 White Rose St Castle Rock CO 80108
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,409
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
378 Silver Rock Trl Castle Rock CO 80104
$655,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,466
Days on Market: 11

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3810 Amber Sun Cir Castle Rock CO 80108
$674,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,317
Days on Market: 13

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2568 Wild Oak Dr Castle Rock CO 80108
$750,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,027
Days on Market: 15

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
5028 Basalt Ridge Cir Castle Rock CO 80108
$635,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,124
Days on Market: 17

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
1172 Basalt Ridge Loop Castle Rock CO 80108
$640,000
-$14,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,329
Days on Market: 18

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
588 Silver Rock Trl Castle Rock CO 80104
$694,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,705
Days on Market: 25

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
2964 Whitewing Way Castle Rock CO 80108
$785,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,049
Days on Market: 26

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
604 Silver Rock Trl Castle Rock CO 80104
$629,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,151
Days on Market: 31

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
964 White Leaf Cir Castle Rock CO 80108
$635,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,454
Days on Market: 31

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
968 White Leaf Cir Castle Rock CO 80108
$650,000
Beds: 4