17 results in search
50 photos
7042 Ruidoso Dr Windsor CO 80550
$1,175,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 2,297
Days on Market: 2

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2092 Glean Dr Windsor CO 80550
$815,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,065
Days on Market: 2

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1262 Horned Owl Ct Windsor CO 80550
$3,300,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 3,010
Days on Market: 3

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
2169 Day Spring Dr Windsor CO 80550
$835,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 2,239
Days on Market: 30

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1501 Flowering Tree Ct Windsor CO 80550
$2,999,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 4,443
Days on Market: 31

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
5387 Trade Wind Ct Windsor CO 80528
$1,049,000
-$26,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 31

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
946 Rustling St Windsor CO 80550
$739,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 2,817
Days on Market: 32

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5604 Congressional Ct Windsor CO 80528
$785,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 3,091
Days on Market: 32

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
548 Dakota Way Windsor CO 80550
$610,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,101
Days on Market: 32

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7027 Ruidoso Dr Windsor CO 80550
$987,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 3,481
Days on Market: 41

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
2069 Covered Bridge Pkwy Windsor CO 80550
$825,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 2,229
Days on Market: 52

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1828 Paley Dr Windsor CO 80550
$635,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,195
Days on Market: 53

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5614 Carmon Dr Windsor CO 80550
$615,000
-$20,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,228
Days on Market: 58

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
4689 Waltham Dr Windsor CO 80550
$650,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,195
Days on Market: 59

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
336 Bluestar Dr Windsor CO 80550
$750,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,438
Days on Market: 65

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1443 Folsum Dr Windsor CO 80550
$899,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,406
Days on Market: 65

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1933 Dominica Ct Windsor CO 80550
$1,199,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 3,801
Days on Market: 81

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment