9 results in search
50 photos
6630 Blue Spruce St Frederick CO 80530
$600,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,195
Days on Market: 2

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
6334 Ruby Hill Dr Frederick CO 80516
$705,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,222
Days on Market: 4
Open: 5/16/26 12 PM - 2 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5129 Dvorak Cir Frederick CO 80504
$575,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,104
Days on Market: 9

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
7325 Fraser Cir Frederick CO 80530
$577,000
-$2,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,836
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
6803 Ponderosa St Frederick CO 80530
$610,000
-$4,999
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 1,723
Days on Market: 29

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
7395 Hickory Cir Frederick CO 80504
$589,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,919
Days on Market: 43
Open: 5/17/26 11 AM - 2 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
3327 Eagle Butte Ave Frederick CO 80516
$675,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,284
Days on Market: 43

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
5507 Morgan Way Frederick CO 80504
$719,900
-$100
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,972
Days on Market: 58

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7990 Wisdom Ct Frederick CO 80530
$825,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,543
Days on Market: 88

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment