73 results in search
3 photos
7566 S Quantock Ct Aurora CO 80016
$725,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,115
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM,
5/17/26 10 AM - 12 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
22617 E Tufts Ave Aurora CO 80015
$815,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,091
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
26 Lindenwood Dr Littleton CO 80120
$1,650,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,809
Days on Market: 1

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
15178 E Nassau Ave Aurora CO 80014
$549,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,852
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
6102 S Tempe Way Aurora CO 80015
$690,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,418
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
57109 E Kenyon Ave Strasburg CO 80136
$970,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3641 E Geddes Pl Centennial CO 80122
$1,050,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,492
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
6 Lynn Rd Cherry Hills Village CO 80113
$7,800,000
Beds: 6
Baths: 9
Sq Ft: 8,055
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
27671 E Lakeview Dr Aurora CO 80016
$1,250,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,603
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
20705 E Fair Pl Centennial CO 80016
$825,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,793
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
6424 S Jericho Cir Centennial CO 80016
$800,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 2,647
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
49240 Antelope Dr Bennett CO 80102
$700,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,931
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3692 S Mobile Way Aurora CO 80013
$545,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,320
Days on Market: 6

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
591 S Mobile Pl Aurora CO 80017
$369,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,714
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
25171 E Nova Pl Aurora CO 80016
$975,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 3,455
Days on Market: 9

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7090 S Windsor St Littleton CO 80128
$975,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 3,536
Days on Market: 11

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
6441 S Millbrook Way Aurora CO 80016
$799,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 2,526
Days on Market: 13

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
10467 E Ida Ave Greenwood Village CO 80111
$1,475,000
-$50,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,110
Days on Market: 14

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4151 S Cherokee St Englewood CO 80110
$624,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 780
Days on Market: 15

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
7743 S Quantock Way Aurora CO 80016
$775,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,935
Days on Market: 15

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
18772 E Powers Dr Aurora CO 80015
$730,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,315
Days on Market: 16

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
17052 E Wyoming Dr Aurora CO 80017
$459,900
-$15,100
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,342
Days on Market: 16

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5150 S Logan Dr Littleton CO 80121
$3,050,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 5,200
Days on Market: 19

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
9679 E Prentice Cir Greenwood Village CO 80111
$3,900,000
Beds: 6
Baths: 9
Sq Ft: 7,022
Days on Market: 20

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4358 W Hinsdale Ave Littleton CO 80128
$1,750,000
-$50,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,904
Days on Market: 20
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4516 S Yosemite Ct Greenwood Village CO 80111
$1,150,000
-$50,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,424
Days on Market: 21

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
8016 S Vine Way Centennial CO 80122
$1,200,000
-$25,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,149
Days on Market: 21

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7949 S Elk Way Aurora CO 80016
$985,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 3,518
Days on Market: 22

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1600 W Sheri Ln Littleton CO 80120
$650,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 1,105
Days on Market: 26

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7660 S Blackstone Pkwy Aurora CO 80016
$1,150,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,203
Days on Market: 27

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment