57 results in search
15 photos
5788 W 38th Ave Wheat Ridge CO 80212
$650,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,540
Days on Market: 1

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
5049 Vrain St Denver CO 80212
$849,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,601
Days on Market: 3

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
5153 Chase St Denver CO 80212
$1,075,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,316
Days on Market: 3

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
4110 Yates St Denver CO 80212
$2,495,000
$100,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,203
Days on Market: 3

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
4566 W 39th Ave Denver CO 80212
$1,100,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,250
Days on Market: 4

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
4383 Tennyson St #3I Denver CO 80212
$650,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,273
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
3934 Vrain St Denver CO 80212
$1,290,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,543
Days on Market: 6

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4428 Stuart St Denver CO 80212
$1,340,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,450
Days on Market: 7

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
3915 Vrain St Denver CO 80212
$1,295,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,360
Days on Market: 7

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
4392 Zenobia St Denver CO 80212
$575,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 958
Days on Market: 17

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
2924 Zenobia St Denver CO 80212
$749,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 756
Days on Market: 19

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
4128 Chase St Denver CO 80212
$1,750,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,528
Days on Market: 21

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4554 W 35th Ave Denver CO 80212
$1,230,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,325
Days on Market: 22

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
4315 W 30th Ave Denver CO 80212
$609,999
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 635
Days on Market: 24

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4514 Utica St Denver CO 80212
$1,299,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,305
Days on Market: 24

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4537 Utica St Denver CO 80212
$1,350,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,328
Days on Market: 24

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4548 Winona Ct Denver CO 80212
$2,250,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 3,302
Days on Market: 25

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
4400 W 46th Ave #102 Denver CO 80212
$694,900
-$4,100
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,254
Days on Market: 25

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4552 Winona Ct Denver CO 80212
$2,250,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 3,302
Days on Market: 25

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3924 W 30th Ave Denver CO 80212
$1,299,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,884
Days on Market: 29

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3930 W Byron Pl Denver CO 80212
$2,600,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,104
Days on Market: 32

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
2720 Quitman St Denver CO 80212
$2,675,000
-$75,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,679
Days on Market: 32

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4476 Utica St Denver CO 80212
$1,550,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,620
Days on Market: 35

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5125 W 29th Ave #1 Denver CO 80212
$999,000
Beds: 2
Baths: 4
Sq Ft: 2,338
Days on Market: 35

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
4444 W 28th Ave Denver CO 80212
$2,980,000
Beds: 5
Baths: 7
Sq Ft: 4,976
Days on Market: 37

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
5128 W 26th Ave #205 Denver CO 80212
$589,900
-$20,100
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,356
Days on Market: 39

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4546 W 36th Ave Denver CO 80212
$2,500,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 4,309
Days on Market: 39

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
5128 W 26th Ave #104 Denver CO 80212
$650,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,606
Days on Market: 39

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3929 W 24th Ave Denver CO 80212
$2,399,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,011
Days on Market: 39

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
5128 W 26th Ave #312 Denver CO 80212
$650,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,356
Days on Market: 39

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment